Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Szlifierz

Obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szlifowanie/polerowanie mosiężnych półproduktów,
  • przygotowywanie produktów niezbędnych do produkcji,
  • dbałość o dobry stan sprzętu przeznaczonego do szlifowania, polerowania,
  • współpraca z działem lakierni oraz magazynem.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w szlifierni,
  • zdolności manualne, umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dokładność, dbałość o szczegóły oraz odpowiedzialność oraz
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia pozapłacowe.