Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Szef Kuchni

Obowiązki

Zadania:

- Nadzór nadprzygotowywaniem dań  zgodnie z recepturami

- Kontrolowanie potraw przed wydaniem ich gościom

- Właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi

- Pilnowanie świeżości używanych produktów

- Dbałość o porządek w strefie produkcyjnej i zapleczu kuchennym

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych

- wysoka kultura osobista

- zaangażowanie w pracę oraz dynamizm działania

- bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

- miłą atmosferę w miejscu pracy

- możliwość rozwoju umiejętności

- pracę w restauracji o wysokim standardzie

- umowę o pracę