Stolarz stoczniowy

Makkum
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • W związku z realizacją montaży w Holandii, poszukujemy stolarzy do pracy przy wnętrzach jachtów.

Obowiązki

  • Wykonywanie luksusowej stolarki i mebli w warsztacie meblowym. Czytanie i mierzenie schematycznych rysunków części do wyprodukowania, takich jak meble, ściany, sufity i szafki. Na koniec montuje się części na płycie. Praca z ekskluzywnymi rodzajami drewna litego, forniru lub laminatu HPL. Wymagane jest doświadczenie w pracy na luksusowych jachtach.

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy (własne auto mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • stawkę 600€ netto/40h pracy w tygodniu
  • opłacony pokój jednoosobowy, ubezpieczenie i dojazdy do pracy na miejsc