Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Głogów
Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Ubezpieczeń

Obowiązki

Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

  • Efektywna sprzedaż produktów finansowych w zakresie kredytów, leasingów, wynajmu
  • Efektywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • Pozyskiwanie nowych i aktywizacja dotychczasowych klientów
  • Bieżąca obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Praca na bazach CRM

Wymagania

Od Kandydatów/tek oczekujemy:

  • Samodzielności i systematyczności w działaniu
  • Poczucia obowiązku i terminowości
  • Komunikatywności
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office
  • Doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy