Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Remontów i Inwestycji, Inżynier Mechanik

ikona Dodano: 13.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Specjalista ds. Remontów i Inwestycji, Inżynier Mechanik

 miejsce pracyZakład Kujawy, Bielawy 1, 88-192 Piechcin

Piechcin

Obowiązki

·      Nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń, także w zakresie przepisów UDT i TDT
·      Planowanie remontów
·      Planowanie zadań inwestycyjnych
·      Sporządzanie i udział w przygotowaniu wniosków inwestycyjnych
·      Kierowanie projektami remontowymi i inwestycyjnymi
·      Dobór maszyn i urządzeń
·      Dobór materiałów smarnych, olejów i innych materiałów eksploatacyjnych
·      Przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie dostaw maszyn, urządzeń, materiałów i robót
·      Sporządzanie kosztorysów zamawiającego w zakresie j.w.
·      Projektowanie i wdrażanie ulepszeń maszyn i procesów
·      Prowadzenie gospodarki materiałowej w zakresie części maszyn, materiałów eksploatacyjnych
·      Planowanie i realizacja zakupów przy wykorzystaniu systemu ERP

Wymagania

·      Wykształcenie wyższe techniczne: Budowa i eksploatacja maszyn lub pokrewne

·      Mile widziane doświadczenie w przemyśle ciężkim na stanowiskach związanych z utrzymaniem ruchu lub eksploatacją urządzeń technologicznych

·      Znajomość procesu inwestycyjnego

·      Uprawnienia energetyczne i dozorowe

·      Znajomość zasad materiałoznawstwa w zakresie części maszyn oraz materiałów smarnych, olejów i płynów eksploatacyjnych

·      Znajomość zasad gospodarki materiałowej w przedsiębiorstwie przemysłowym

·      Znajomość systemów ERP oraz systemów wspomagających procesy utrzymania ruchu i procesy remontowe

·      Dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów CAD

·      Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami maszyn i urządzeń

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Wiedza na temat systemu Lean i Kaizen

Oferujemy

·      Pracę w firmie należącej do koncernu CRH znajdującego się w czołówce największych producentów cementu i innych materiałów budowlanych na świecie

·      Możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów w środowisku produkcyjnym

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  i wsparcie na etapie wdrożenia

·      Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ogólnorozwojowych

·      Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku,  paczki dla dzieci, dofinansowanie do wyprawki szkolnej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych

Klauzula informacyjna więcej
ikonaPiechcin
Trzuskawica S.A.