Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

Kłodzko
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Automatyzacji Procesów

Obowiązki

Jakie będą Twoje zadania:

  • Budowa systemu wizualizacji i monitoringu SCADA do sterowania procesem regulacji obiektów cieplnych;
  • Tworzenie graficznej prezentacji systemu SCADA;
  • Konfiguracja urządzeń łączności systemu wizualizacji i monitoringu;
  • Zarządzanie alarmami i rejestrami parametrów;
  • Tworzenie aplikacji dla sterowników swobodnie programowanych;
  • Konfiguracja obiektowych sieci LonWorks, Modbus, BACnet;
  • Zdalna parametryzacja i regulacja sterowników;

Wymagania

Jakich umiejętności i cech poszukujemy:

  • Wyższe kierunkowe: elektrotechnika, automatyka lub sterowanie;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Przedsiębiorczość;
  • Praktyczna umiejętność MS Office;
  • Umiejętności pracy w zespołach projektowych;
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Stabilna praca w dużej firmie z interesującym pakietem socjalnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Możliwość wniesienia dobrej energii, nowych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kartę MultiSport