Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior Python Developer

Obowiązki

  • wykorzystywanie wiedzy z zakresu:  AWS/Snowflake, RDBMS, Docker i Kubernetes, Redis, Splunk, Atlassian stack: Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo itd.
  • współpraca z działem developerów,
  • wdrażanie nowych procesów i utrzymywanie obecnych,
  • uruchamianie i prowadzenie testów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość Python, AWS, Snowlake, Docker, Atlassian, Kubernetes, CD,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • wspólne wyjazdy na konferencje (opłacone przez firmę),
  • pakiet szkoleń i możliwość uzyskania certyfikatów,
  • wyjścia integracyjne i pakiet poleceń.