Senior Key Account Manager

Jelenia Góra
Oferta opublikowana19.02.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowykontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy osoby, która z miejsca wniesie do zespołu naszego klienta kompetencje i know how pozwalający na wznoszenie jeszcze wyżej już wyśrubowanych standardów sprzedaży, opartej o marżę wynikającą z sukcesu Klienta.

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długookresowych relacji,
  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu rekrutacji,
  • badanie potrzeb, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • samodzielność,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B,
  • zawarte w ogłoszeniu wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii,
  • wysokie premie zależne od Twoich działań (premie miesięczne oraz premie kwartalne),
  • bogaty system szkoleń wewnętrznych,
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w podnoszeniu Twoich umiejętności,
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1