Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior Analityk IT

Obowiązki

Twoje zadania:

  • rozwiązujesz problemy techniczne i funkcjonalne związane z SAP
  • zapewniasz bieżące wsparcie użytkownikom systemu
  • analizujesz procesy i wymagania zgłaszane przez użytkowników systemu
  • wspierasz obszar finansów i księgowości w zakresie systemów ERP, wielowymiarowych baz danych, przeprowadzasz testy i szkolenia
  • prowadzisz dokumentację dotyczącą podjętych przez Ciebie działań

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - Informatyka i kierunki pokrewne
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka IT
  • wiedza i znajomość podstawowych zasad w zakresie: wzorców architektonicznych; notacji UML; zasad zarządzania projektami
  • znajomość metod analiz systemowych i modelowania wymagań technicznych
  • wiedza techniczna w zakresie: serwerów, systemów operacyjnych, baz danych, serwerów aplikacji i komunikacji sieciowej

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyne wynagrodzenie