Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaopieka zdrowotna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Sekretarka Medyczna

Obowiązki

Twoje zadania:

- powitanie i obsługa pacjentów,

- obsługa komputera, zapisywanie pacjentów na wizyty,

- obsługa terminala płatności i kasy fiskalnej,

- prace administracyjne: wystawianie dokumentów, zestawień, raportów,

- wsparcie lekarzy.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku w placówce medycznej,

- znajomości systemów informatycznych, wspierających podmioty służby zdrowia,

- wysokiej kultury osobistej, komunikatywności,

- chęci do nauki, zaangażowania,

- dyspozycyjności.

Oferujemy

Co oferujemy:

- pracę na zmiany,

- szkolenia,

- pakiet socjalny.