Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Rzeźnik

Obowiązki

  • Ubój wołowiny, wieprzowiny, cielęciny, baraniny
  • Rozbiór, ćwiartowanie mięsa
  • Praca w rzeźni - masarni
  • Trybowanie oraz klasowanie różnych rodzajów mięsa

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z nożem rzeźnickim;
  • dyspozycyjność;
  • chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2600€ netto miesięcznie
  • Stawkę godzinową  13,57€ brutto
  • 26,40€ diety netto za przepracowany dzień
  • 15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień​