Przedstawiciel handlowy - doradca agrotechniczny

Grabica
Oferta opublikowana11.03.2024
Oferta wygasa02.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • aktywna praca w terenie i sprzedaż produktów i usług dla gospodarstw rolnych,
  • pozyskiwanie i obsługa klientów, budowanie dobrych relacji,
  • praca głównie na terenie województwa łódzkiego,
  • doradztwo w zakresie uprawy polowej,
  • ukierunkowanie na sprzedaż produktów i usług dla gospodarstw zajmujących się produkcją roślinną.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub podstawowa znajomość branży rolniczej,
  • kierunkowe wykształcenie i chęć do nauki,
  • umiejętności organizowania pracy oraz umiejętność komunikacji,
  • sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • obsługa pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • samodzielność i niezależność w działaniu,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz premie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,
  • wsparcie sprzedaży oraz niezbędne szkolenia.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem zapraszamy do przesłania CV.

Uprzejmie informujemy, że rozmowy zostaną przeprowadzone tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1