Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Wnętrz

Obowiązki

Możesz realizować się w:

  • Projektowaniu oraz aranżacji łazienek i kuchni - zgodnie z najnowszymi trendami
  • Analizowaniu potrzeb i podążaniu za klientem celem wykreowania wnętrza, o jakim marzy
  • Proponowaniu najlepszych rozwiązań aranżacyjnych oraz doborze produktów z oferty salonu
  • Prowadzeniu procesu sprzedaży
  • Budowaniu wizerunku i odpowiedniej ekspozycji w sklepie

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania i aranżacji wnętrz – w szczególności łazienek lub kuchni (program Cad Kuchnie)
  • Znajomość adekwatnych programów graficznych, projektowych
  • Wiedzę dotyczącą najnowszych trendów designerskich
  • Chęć bycia mentorem i doradcą dobrego stylu - dla klienta
  • Kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w powyższym zakresie
  • Zrozumienie dla potrzeb klienta

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę
  • Premię
  • Programy szkoleniowe
  • Rozwój zawodowy
  • Benefity pozapłacowe