Projektant Instalacji Sanitarnych

Kłodzko
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej z zakresu instalacji sanitarnych w budynkach realizowanych w systemie Wolf,
  • współpraca z projektantami innych branż oraz wykonawcą na budowie,
  • konsultacje z osobami wewnątrz firmy - działem sprzedaży, zakładem produkcji prefabrykatów, działem realizacji inwestycji budowlanych,
  • nadzór autorski podczas realizacji budynków prowadzony częściowo w terenie.

Wymagania

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej (sieci instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych),
  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji sanitarnych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programu CAD (także w modelowaniu 3D),
  • znajomość rynku budowlanego w obszarze budowli kubaturowych,
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • umiejętności interpersonalne i współpracy w zespole,

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznej i dobrze prosperującej firmie,
  • dodatkowe wynagrodzenie o przejrzystych zasadach przyznawania premii za projekty budowlane,
  • poczucie rozwoju zawodowego - uczestnictwo w szkoleniach; poszerzenie i zdobycie nowych kompetencji; pracę przy ciekawych projektach,
  • elastyczną pracę
  • możliwość skorzystania z pakietu ZFŚS, dofinansowania do karnetu sportowo-rekreacyjnego, ubezpieczenia grupowego na życie,