Projektant instalacji elektrycznych

Jelenia Góra
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie centralne przy prowadzeniu projektów budowlanych w branży elektroenergetycznej: składanie kart materiałowych, kompletowanie dokumentacji, zapytania ofertowe, rozliczanie podwykonawców, nadzór prac sił własnych i podwykonawców
  • Przygotowywanie raportów zbiorczych dotyczących zakupionych materiałów z regionów, weryfikacja poprawności zakupu materiałów zgodnie z polityką firmy
  • Kontakt z dostawcami materiałów, koordynacja dostaw materiałowych
  • Analiza dokumentacji projektowej i ewentualne nanoszenie zmian
  • Bieżąca obsługa wskazanych obszarów w zakresie wsparcia działu technicznego
  • Koordynacja obiegu dokumentacji kontraktów w zakresie umów, zamówień i zleceń

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność
  • Terminowość, dokładność, rzetelność oraz dyspozycyjność
  • Znajomość programów MS Excel i AutoCad
  • Otwartość i zaangażowanie, umiejętność szybkiego uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy: umowa o pracę lub współpracę na zasadzie B2B
  • Pracę w stabilnej rynkowo firmie
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia: laptop, telefon
  • Realną możliwość rozwoju
  • Premie w zalezności od wyników i zaangażowania