Projektant instalacji elektrycznych

Grudziądz
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych

Obowiązki

Zadania:

  • Projektowanie modułów elektronicznych – PCB oraz schematów elektrycznych
  • Uruchamianie, badania i rozwój projektowanych modułów elektronicznych
  • Tworzenie dokumentacji 2D oraz 3D, instrukcji montażu do produkcji, instrukcji testów
  • Analiza i określanie wymagań klienta
  • Wyszukiwanie i dobór komponentów spełniających wymogi termiczne, elektryczne oraz  zgodnych z obowiązującymi normami

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki, ,elektrotechniki, mechatroniki
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu oraz montażu komponentów elektronicznych, obwodów
  • Znajomość zagadnień elektroniki cyfrowej i analogowej
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer
  • Znajomość do symulacji układów elektronicznych, takich jak LTSpice
  • Znajomość języków programowania Python oraz C++
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Udział w startupowym projekcie, możliwość wpływu na rozwój spółki
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w rozwój produktu