Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Budowlany

Obowiązki

Opis Stanowska:

  • samodzielne projektowanie dróg, w szczególności dróg dla ruchu i budynków na etapie projektu budowlanego i wykonawczego
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze, w tym wykonywanie rysunków konstrukcyjnych
  • koordynowanie prowadzonych projektów wielobranżowych w zakresie dróg, w szczególności dróg dla ruchu i budynków
  • opiniowanie oraz weryfikacja wycen i kosztorysów w zakresie projektowanych obiektów drogowych
  • nadzór autorski wykonywanych projektów na terenie całego kraju

Wymagania

Wymagania:

  • min. 7 lat doświadczenia w projektowaniu dróg i obeiktów urzyteczności publicznej
  • co najmniej 5 lat doświadczenia projektowego po uzyskaniu uprawnień projektowych
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej i budowlanej
  • umiejętność obsługi programów z rodziny Autodesk: AutoCad, Civil, oraz programów do projektowania konstrukcji drogowych
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Co oferujemy?

  • pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich,
  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całej Polski,
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe na wysokim poziomie,
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę