Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT/ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ODWODNIENIOWEJ/HYDROTECHNICZNEJ

Katowice

Obowiązki

  • udział w projektowaniu odwodnienia i obiektów hydrotechnicznych przy budowie lub przebudowie dróg i mostów.

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu odwodnienia i urządzeń wodnych,

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • mile widziana znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD, Hec-Ras, Civil 3D.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,

  • pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,

  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii w projektowaniu,

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).