Programista Php / Regular / Senior

Tarnów
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Php / Regular / Senior

Obowiązki

  • rozwój i utrzymanie systemów firmowych opartych na CMS klasy enterprise,
  • tworzenie czystego i przejrzystego kodu,
  • tworzenie dokumentacji z zakresu przeprowadzonych działań i raportowanie,
  • implementacja sugerowanych usprawnień,
  • współpraca z zespołem developerów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP w wersji co najmniej 7,
  • doświadczenie w pracy regular bądź senior developera,
  • minimum 4 lata doświadczenia w implementacji systemów informatycznych opartych na strukturze wielowarstwowej,
  • znajomość Java i CSS dodatkowym atutem,
  • MySQL, GIT, PHP 7+, Phalcon, Bootstrap,
  • znajomość standardów Aria i RWN.

Oferujemy

  • stabilną umowę o pracę bądź B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • rozwój kompetencji i szkolenia,
  • dofinansowanie wyjazdów na eventy branżowe,
  • pakiet narzędzi i finansowanie certyfikacji,
  • praca w 100% zdalna,
  • benefity pozapłacowe.