Programista Java / Java Developer

Toruń
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Java / Java Developer

Obowiązki

  • udział w testach i analizach developerskich w obrębie rozwoju produktów,
  • budowa i utrzymanie spójnej architektury systemowej, w tym uruchamianie testów,
  • integracja systemów sprzedaży z pozostałymi serwisami (lokalnie i globalnie),
  • bieżąca współpraca z działem dev, raportowanie zadań, wdrażanie nowych rozwiązań.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia jako Programista Java / Java Developer,
  • znajomość Spring, Hibernate, Oracle, SQL, REST, MAven, Docker, Soap, GitLab,
  • wysoka kultura pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w automatyzacji testów oraz znajomość produktów rynków finansowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie szkoleń i wyjazdów na konferencje branżowe,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • jasne warunki zatrudnienia,
  • płatny program poleceń,
  • bonus relokacyjny,