Programista Delphi (stażysta)

Łódź
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Delphi (stażysta)

Obowiązki

  • Udział w szkoleniach wewnątrzfirmowych i zewnętrznych,
  • Programowanie w języku Delphi
  • Wykonywanie testów jednostkowych opracowanego kodu
  • Wykonywanie elementów projektu
  • Dokumentowanie prowadzonych prac

Wymagania

  • Podstawowa znajomość SQL oraz PL/SQL
  • Dobra znajomość środowiska programistycznego Delphi
  • Znajomość zagadnień dotyczących relacyjnych baz danych

Oferujemy

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne