PRACOWNIK PRODUKCJI TARCICY PRACA W FINLANDII START MAJ 2024!!

Hartola
Oferta opublikowana27.02.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • PRACODAWCA FIŃSKI AMIKO OY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW PRODUKCJI.PRACA W ZAKŁADZIE PRODUKCJI TARCICY. https://www.versowood.com/group/branches/hartola

Obowiązki

  • Ogólna obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obsługa maszyn do prasowania drewna klejonego
  • Obróbka drewna (wiercenie, szlifowanie, i.t.p)
  • Mile widziana obsługa wózka widłowego (bocznego)
  • Kontrola prac (wyłapywanie błędów)
  • Pakowanie/wysyłka

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w dziale produkcyjnym tarcicy
  • Ogólne zasady pracy
  • Pracowity, energiczny, samodzielny nie bojący się pracy
  • j.Angielski w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Umowa o pracę na Fińskich warunkach
  • Stawka: 13.50 - 14.50€/h brutto
  • Dodatek urlopowy
  • Praca długoterminowa, możliwe stałe zatrudnienie
  • Pomoc koordynatora

Dodatkowe informacje

  • Zadzwoń dowiedz się szczegółów
  • +358 505763662
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1