Pracownik porządkowy- praca 70 km od granicy

Słubice
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Obowiązki

  • Sprzątanie hali produkcyjnej oraz biura,
  • Sprzątanie toalet: mycie sanitariatów, dokładanie papieru i ręczników papierowych, mycie podłóg, mycie toalet,
  • Utrzymywanie w czystości jadalni oraz kantyny pracowniczej,
  • Raz w tygodniu sprzątanie przemysłowe maszyn i robotów.

Wymagania

  • Gotowość do dojazdów do pracy we własnym zakresie- ok. 70 km od granicy polsko-niemieckiej,
  • Mile widziane osoby z własnymi samochodami,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Systematyczność, dokładność i obowiązkowość.

Oferujemy

  • Stawkę 60 zł brutto/h,
  • Polską umowę zlecenie,
  • Pracę na dwie zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00,
  • Pracę w soboty tylko dla chętnych,
  • Obiad dla pracowników w cenie 4,5 €.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1