Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Ochrony

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Ochrona fizyczna obiektu
  • Praca ze środkami przymusu oraz bronią obiektową
  • Monitoring chronionego obiektu
  • Zapobieganie kradzieżom i wandalizmowi

Wymagania

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do broni
  • Doświadczenie w pracy w ochronie
  • Niekaralność

Oferujemy

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Praca w systemie 24/48 h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczny grafik
  • Cykliczne szkolenia
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie