praca za granica od zaraz, elektryk budowlany, pomocnik elektryka

Hamburg
Umowa o pracę3 000-5 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • Instalacja oświetlenia
  • Kładzenie kabli, montaż gniazd elektrycznych

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego oraz własne auto mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane
  • Uprawnienia SEP
  • Wykształcenie kierunkowe elektryczne

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o prace
  • Premia na start od 350€
  • Premia za polecenie pracownika do 500€
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i stopnia znajomosci języka niemieckiego od 13,50€brutto/h + nieopodatkowana dieta od 60 € dzienna netto, niezaleznie od ilosci przepracowanych godzin
  • Zapewniamy wysokiej jakosci ubrania robocze oraz narzedzia
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • Wyplata zawsze na czas
  • Stabilna praca