Poszukujemy Hydraulików do pracy w Szwajcarii

Thun
Umowa o pracę157-170 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Szwajcarska Agencja Pośrednictwa Pracy MyWork AG z oddziałem w Bern poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko: HYRDRAULIK

Obowiązki

  • typowe dla zawodu

Wymagania

  • - doświadczenie zawodowe min. 5 lat
  • - komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie
  • - prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód do dyspozycji
  • - umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy,

Oferujemy

  • - szwajcarską umowę o pracę
  • - wynagrodzenie od 35 CHF brutto / na godzinę
  • - organizację zakwaterowania
  • - możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • - dietę za każdy przepracowany dzień
  • - cotygodniowe wypłaty na konto
  • - pozwolenie na pracę na terenie Szwajcarii
  • - wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • Możliwość podjęcia pracy od 29.04.2024 lub w późniejszym terminie
  • Więcej informacji pod nr tel. +48 692 235 333 w godz. od 8:00 do 18:00 lub na a.bartosik@mywork.ag
  • JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1