Artifex jest niemiecką firmą z siedzibą w Regensburgu (Bawaria), który zalicza się do jednych z najsilniej rozwijających się regionów gospodarczych Niemiec. Specjalizujemy się w obsłudze personalnej bawarskiego rynku medyczno-opiekuńczego. Obecnie poszukujemy do domów seniora:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Całe niemcy

Obowiązki

  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych,
  • Podawanie posiłków
  • Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów
  • Kontakty z lekarzem oraz z bliskimi pacjentów
  • Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacją
  • Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi,
  • Podłączanie kroplówek i wykonywanie zastrzyków,
  • Wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego pielęgniarskiego: dyplom magisterski lub licencjacki; dyplom pielęgniarki
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie A2-B1
  • Zainteresowania podjęciem długoterminowej pracy w Niemczech

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego przebiegający paralelnie do wykonywanej pracy (2-3 razy w tygodniu)
  • Nostryfikacje dyplomu w Niemczech,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

Artifex-Personaldienstleistung GmbH&Co.KG

Agnieszka Pusch

Weißenburgstraße 49

93055 Regensburg

E-mail: Aplikuj

www.artifex-personal.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firme Artifex Personaldienstleistungen GmbH & Co KG moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv (oraz w innych dokumentach dolaczonych do cv)  do realizacji procesu obecnej i przyszlej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firme Artifex Personaldienstleistungen GmbH & Co KG moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv (oraz w innych dokumentach dolaczonych do cv) do realizacji procesu obecnej i przyszlej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Całe niemcy