Pakowacz - Pracownik magazynu

Niepołomice
Umowa o pracę3 500-6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • transportowanie produktów do wysyłki na pasy załadunkowe
  • praca z przyjaznym asortymentem zwierzęcym

Wymagania

  • dokładność, skrupulatność, sumienność
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • pomoc w postaci szkolenia wdrożeniowego oraz stały kontakt i opiekę naszego koordynatora podczas Twojej pracy
  • stawkę w wysokości 24,50 zł/h brutto (studencie! brutto=netto!)
  • umowę zlecenie
  • pracę w dogodnym systemie 3-zmianowym, dzięki której nie będziesz miał problemu z umówieniem się do lekarza/urzędu
  • pracę we wciąż rozwijającym się centrum logistycznym