Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pakowacz

Obowiązki

Obowiązki:

  • pakowanie produktów
  • przestrzeganie standardów jakości i wydajności
  • prace pomocnicze na linii produkcyjnej
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • dokładność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w profesjonalnej firmie z doświadczeniem
  • premie okresowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy