Operatora wózka widłowego Okolice Lipska

Świdnica
Umowa o pracę14-16 €brutto / godz.
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dla naszego Klienta w okolicy Lipska, poszukujemy pracownika na stanowisko Operatora Wózka Widłowego wyslij CV na adres: a.stypczynska@wackler-group.de lub skontaktuj się ze mną telefonicznie :+49 151 195 445 80
Numer referencyjny:2024/04

Obowiązki

  • -Wykonywanie wszelkich prac magazynowych i transportowych przy użyciu wózków widłowych i ładowarek kołowych
  • -Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • -Pierwsza kontrola jakości
  • -Ważenie i wyładowywanie ciężarówek w systemie zarządzania towarami
  • -Sortowanie dostarczonych towarów do odpowiedniego magazynu
  • -Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
  • -Przestrzeganie przepisów prawa pracy, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej

Wymagania

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód
  • Ważne uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • Uprawnienia na wózki widłowe polskie lub niemieckie
  • - Wysoki stopień motywacji i zaangażowania jest dla Ciebie oczywistością.
  • - Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • - Motywacja, niezawodność i sumienność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14,50 - 15,50 EUR brutto
  • Niemiecka umowe o Prace na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Wsparcie Polskich koordynatorow