Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator produkcji

Obowiązki

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn na linii produkcyjnej
  • usuwanie awarii i usterek
  • kontrolowanie jakości produktów
  • dbanie o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 2 lata doświadczenia na tym stanowisku
  • znajomość specyfiki pracy w branży produkcyjnej
  • znajomość obsługi komputera
  • myślenie analityczne
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

My oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • stałą możliwość współpracy
  • jasne reguły premiowania
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na stanowisku