Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Maszyn

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować:

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • współpraca ze wszystkimi pionami produkcji
  • wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem

Wymagania

Czego wymagamy od Kandydatów:

  • doświadczenie w zawodzie operatora maszyn
  • umiejętność obsługiwania komputera
  • sprawność manualna
  • chęć do nauki
  • sumienność

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę
  • dobre zarobki
  • świetną atmosferę
  • dodatki socjalne
  • stabilne stanowisko