Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Ogrodnik

Obowiązki

  • Praca całoroczna  w przygotowaniu ofert, zakładaniu ogrodów, opiece nad roślinami ekspozycyjnymi i w terenach zieleni.

  • Praca w terenie i w biurze.

  • Dobre warunki, stabilna firma od wielu lat na rynku.

Wymagania

  • Wymagane kwalifikacje - inżynier lub technik

  • Ukończenie kierunku ogrodnictwo - Akademia Rolnicza.

  • (Ewentualnie technikum ogrodnicze).

  • Niezbędne prawo jazdy.

Oferujemy

  • Stabilna firma.

  • Dobra atmosfera - dobry zespół ludzi

  • Możliwość rozwoju

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności, zaangażowania, kreatywności