Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Murarz

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie na budowach z wykorzystaniem szalunków
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich
  • roboty betoniarsko-ciesielskie przy wznoszeniu centr handlowych oraz innych obiektów
  • montaż, demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych
  • prace ogólnobudowlane

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracach murarskich
  • chęci do pracy
  • uczciwości, sumienności, dokładności
  • prawo jazy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • dobrą pracę w budownictwie
  • wynagrodzenie: podstawa plus premie
  • stałe godziny pracy
  • umowa o pracę na czas okreslony
  • zakwaterowanie i dojazd na budowę na koszt pracodawcy