Monter urządzeń wentylacyjnych praca w parach -DE

Monachium
Umowa o pracę13 000-18 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Praca na terenie Niemiec, zatrudnienie w niemieckiej firmie. Mile wiedziane osoby z doswiadczeniem i znajomoscia jezyka niemieckiego (budowlanego) Mozliwosc podjecia pracy w krotkim czasie.

Obowiązki

  • Wymagania:
  • doświadczenie w pracach montażowych w zakresie wentylacji (+ izolacji).
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • praca w duetach
  • praca od poniedzialku do czwartku 40 h/ okolice Monachium

Wymagania

  • Doswiadczenie w danym zawodzie min 3 lata
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Samodzielnosc
  • Znajomosc jezyka niemieckiego "budowlanego"
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w niemieckiej umowa o prace
  • Stawka godzinowa + dieta godzinowa
  • Tygodniwe zaliczki
  • Opieka poskiego dysponeta
  • Pomoc w organizowaniu mieszkania

Dodatkowe informacje

  • mozliwos pracy w duetach w czym jedna osoba musi poslugiwac sie w jezyku niemieckim
  • start: kazdy poniedzialek