Dla niemieckiego  Klienta średniej wielkości Firmy z branży rusztowań poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w tym zakresie.

MONTER RUSZTOWAŃ KIEROWNICY BRYGAD
Chemnitz

Obowiązki

  • Planowanie obsługi zlecenia montażu rusztowań
  • Organizacja, nadzór i odbiór prac montażowych
  • Nadzór i kontrola

Wymagania

    • Kilkuletnie doświadczenie w montowaniu rusztowań
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
- Praca blisko granicy Polski

-Praca Poniedziałe -Piątek

-Zarobki w zależności od doświadczenia między
11,88 Euro na godzinę - 16,50 Euro na godzinę

-50% Dodatek do zakwaterowania. około 175 Euro

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Chemnitz

ABC ZBIGNIEW PIWKO