Praca Monter rurociągów- Belgia

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
1800 - 2100 € / miesiąc

Nasz klient specjalizuje się w elektrotechnice, mechanice, klimatyzacji, energii, sieciach komunikacyjnych i infrastrukturze.

Łączą wiedzę i doświadczenie z konkurencyjną wydajnością, oferując optymalne wyniki w pełnym zakresie usług technicznych oraz elektrycznych. Aktualnie poszukują montera rurociągów.

Monter rurociągów- Belgia

Gorlice
KRAZ nr 22675

Obowiązki

  • Gwarantujesz bezpieczne i wysokiej jakości pracę spawalnicze i montażowe zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sprawdzasz materiał oraz niezbędne dokumenty (np. rysunki)
  • Mierzysz i montujesz rury
  • Dokonujesz niezbędnych poprawek wymiarowych
  • Montujesz i demontujesz istniejące rury i zawory
  • Niestandardowe zaginanie rur za pomocą giętarki
  • Wykonujesz proste systemy zgodnie z rysunkami
  • Wykonyujesz połączenia zarówno maszynowo jak i ręcznie
  • Dopasowywujesz i kleisz rury, gwintujesz, wykonujesz połączenia kołnierzowe, zakładasz uszczelki

Wymagania

  • Przeszedłeś szkolenie w zakresie montażu rur lub od lat pracujesz w praktyce jako monter rurociągów

  • Umiesz zinterpretować plany

  • Jakość i bezpieczeństwo to Twoje absolutne najwyższe priorytety

  • Nie boisz się pracy w trudnych warunkach

  • Jesteś elastyczny w swoim harmonogramie

  • Masz prawo jazdy B

  • Posiadasz certyfikat VCA

  • Chętnie podejmiesz dalsze szkolenia

  • Chcesz pracować samodzielnie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wedlug stawek w sektorze budowlanym+dodatkowe premie
  • Premia budowlana
  • Premia pogodowa
  • Dni urlopowe- 32
  • Przejście na kontrakt stały po upływie 130 dni
  • Pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności/administracja/ubezpieczenie etc

Gorlice
Accent Jobs