Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Dla naszego partnera, producenta pojazdów, specjalizującego się w produkcji układów wymiennych, naczep skrzyniowych, zabudów stałych oraz elementów układów, poszukujemy: Monterów
Numer referencyjny:19073

Obowiązki

  • Przy pomocy pistoletu na klej laczenie roznych elementow
  • Przygotowanie elementów mechanicznych i elektrycznych
  • Montaż zespołów
  • Ponowna obróbka poszczególnych komponentów
  • Czytanie instrukcji montażu

Wymagania

  • Jesteś uzdolniony technicznie i/lub masz doświadczenie w budowie pojazdów użytkowych
  • Pracujesz rzetelnie i samodzielnie
  • Idealnie potrafisz czytać rysunki techniczne
  • Nie jest Tobie obca ogólna pielęgnacja i prace konserwacyjne pojazdów użytkowych i sprzętu
  • Nie masz problemu z pracą w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B + samochód na dojazd do miejsca pracy
  • Mile widziana znajomosc j. niemieckiego

Oferujemy

  • Pewną pracę i najlepszy start w dużej firmie - niemiecką umowę o pracę w opraciu o taryfę IGZ
  • Stawka godzinowa 14,15 €/h (brutto), +dodatki zmianowe
  • Dodatek bożonarodzeniowy i wakacyjny. Wolny od podatku dodatek na paliwo (jeśli spełnia warunki) dla kierowcy zabierającego współpracowników do pracy
  • Planowane zmiany - dla życia dającego się zaplanować. Uprawnienia urlopowe rosną z każdym rokiem
  • Indywidualnie i z odpowiednim podejsciem - Twoi koordynatorzy są zawsze do Twojej dyspozycji
  • Oczywiście zapewnimy Ci odpowiednią odzież roboczą
  • ZAKWATEROWANIE SŁUŻBOWE: zapewnione - pracownik pierwsze 6 mscy. płaci 200€ msc, po 6 mscach 380€ msc.

Dodatkowe informacje

  • W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt telefoniczny z Łukaszem. Chętnie odpowie na Twoje pytania
  • Kontakt do koordynatora znajdziesz TUTAJ
  • Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne, najlepiej za pomocą przycisku APLIKUJ, to zajmie tylko minutę!
  • Nie jest to odpowiednia praca dla Ciebie? W takim razie wyślij nam swoje zgłoszenie/zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą!