Monter instalacji wodno - kanalizacyjnej

Kopenhaga
Umowa o pracę110 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta w Danii osoby do pracy na stanowisku: Monter instalacji kanalizacyjnej / Monter rurociągów

Obowiązki

  • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych
  • Wykonywanie drenaży, odpływów, studzienek itp.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Umiejętności czytana rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziemi niezbędnymi do wykonania pracy
  • Znajomości języka angielskiego. (co najmniej jedna osoba w grupie)
  • Mile widziana umiejętność obsługi koparki

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 180kr brutto na godzinę
  • Pomoc z zakwaterowaniem (Pokoje zawsze jednoosobowe)
  • Pomoc z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do pracy w Danii - Numer Cpr, karta podatkowa, żółta oraz niebieska karta ubezpieczeniowa
  • Wynagrodzenie co 14 dni

Dodatkowe informacje

  • Start pracy od zaraz