Monter Instalacji Sanitarnych

Kłodzko
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Główny zakres obowiązków:

  • rozpoznanie i wygrodzenie (zabezpieczenie) miejsca pracy
  • demontaż nawierzchni asfaltowych, betonowych, chodnikowych, itp
  • podjęcie działań celem likwidacji uszkodzenia – prace montażowe
  • kontrola szczelności wykonanego montażu
  • wykonanie prac porządkowych, zasypek, odtworzeni nawierzchni prowizorycznych, docelowych (z wyjątkiem bitumicznych) oraz terenów zielonych po zakończonych pracach

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)