Praca Monter - Elektryk/Automatyk

Dodano: 25.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Logisystem Sp. z o.o.

Logisystem to firma inżynieryjna zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej

z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Monter - Elektryk/Automatyk
Łomża

Twój zakres obowiązków:
·      montaż rozdzielni elektrycznych i sterowniczych (głownie ze sterownikami PLC)
·      montaż obiektowy
·      rozprowadzanie sieci kablowych zasilających, sterowniczych i komunikacyjnych
·      podłączanie urządzeń elektronicznych i elektronicznych
·      udział w rozruchach urządzeń i linii produkcyjnych.
·      serwisowanie urządzeń elektronicznych

Nasze wymagania:
·      wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek: Elektryka/Automatyka
·      dobra znajomość schematów elektrycznych
·      umiejętność pracy z dokumentacją projektową
·      umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
·      podstawowa znajomość magistral komunikacyjnych typu Motbus, Profibus, Profinet
·      dobra organizacja pracy
·      mile widziana umiejętność zarządzaniu zespołami pracowników
·      mile widziana umiejętność nadzorowania realizacji montażowych
·      mile widziane uprawnienia SEP do 1 kW
·      gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy:
·      atrakcyjne wynagrodzenie
·      udział w ciekawych, rozwojowych projektach
·      możliwość rozwoju zawodowego
·      umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łomża