Młodszy specjalista ds. dietetyki

Brodnica
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy specjalista ds. dietetyki

Obowiązki

• Przeprowadzanie konsultacji dietetycznych z klientami w celu oceny ich potrzeb i celów
zdrowotnych.
• Tworzenie spersonalizowanych planów żywieniowych, uwzględniających indywidualne
preferencje, alergie pokarmowe, schorzenia i inne cele zdrowotne klienta.
• Udzielanie wsparcia i motywacji klientom w trakcie realizacji ich planów żywieniowych.
• Ścisła współpraca z zespołem pozostałych specjalistów ds. zdrowia, w celu zapewnienia
kompleksowej opieki pacjentom.
• Monitorowanie postępów klientów i dokonywanie niezbędnych korekt w ich planach
żywieniowych.
• Edukowanie klientów na temat zdrowego odżywiania, wartości odżywczych pokarmów i wpływu
diety na zdrowie.

Wymagania

  •     Wykształcenie wyższe kierunkowe, kursy i szkolenia branżowe będą dodatkowym atutem
  •     Łatwość nawiązywania relacji z klientem i wysoka kultura osobista
  •     Umiejętność motywowania pacjentów oraz pozytywne nastawienie do nich
  •     Znajomość zasad żywienia osób zdrowych i chorych oraz umiejętność ich wykorzystania w tworzeniu planów żywieniowych
  •     Umiejętność przygotowywania materiałów merytorycznych o tematyce żywieniowej służących do promocji gabinetu - dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  •     Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, nastawienie na cel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.