Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Mistrz Serwisu, Mistrz Hali

Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Autoryzowany Serwis samochodowy zatrudni Mistrza Serwisu kierującego halą napraw pojazdów
Warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat. C

Mistrz Serwisu, Mistrz Hali

Skoczów

Obowiązki

  • zarządzanie pracą mechaników,
  • bieżące planowanie napraw i organizacja pracy warsztatu,
  • właściwe diagnozowanie usterek w pojeździe,
  • dbanie o jakość, terminowość i efektywność napraw pojazdów.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy w branży motoryzacyjnej (naprawa samochodów, przede wszystkim ciężarowych),
  • umiejętność motywowania ludzi i egzekwowania postawionych zadań,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • prawo jazdy kategorii C.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat;
  • terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie;
  • spotkania integracyjne pracowników,
  • paczki i bony na święta.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 604 069 700-Robert.
Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu. Informujemy, że będziemy odpowiadać na wybrane oferty, pozostałym kandydatom bardzo dziękujemy za okazane zainteresowanie.