Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Metrolog

Obowiązki

Kluczowe obowiązki

  • Ustalanie strategii pomiarowych oraz zatwierdzanie programów pomiarowych
  • Tworzenie programów i wykonywanie pomiarów na urządzeniach i narzędziach pomiarowych
  • Wyznaczanie metod pomiarowych
  • Koordynowanie procesu wzorcowania urządzeń i narzędzi pomiarowych
  • Dbanie o sprawność przyrządów pomiarowych, nadzorowanie oraz kalibracja
  • Tworzenie procedur zapewniających poprawność wykonywanych badań

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości w firmie produkcyjnej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów geometrycznych
  • Znajomość narzędzi jakościowych GR&R;, MSA, SPC
  • Zdolności analityczne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Rozwój zawodowy przez szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy
  • Pracę o ciekawym i niemonotonnym charakterze
  • Pakiet benefitów socjalnych