Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik samochodowy

Obowiązki

  • Naprawa pojazdów samochodowych
  • Montaż i demontaż retrofit
  • Naprawa silników
  • Prace elektroniczne

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub ukończone szkolenie w zakresie mechatronika lub mechanika samochodowego
  • Mile widziane doświadczenie
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Ubezpieczenie