Mechanik przemysłowy

Amsterdam
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Obowiązki

  • montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych
  • montaż systemów przenośnikowych
  • praca przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie
  • budowanie konstrukcji mechanicznych
  • montaż rur i koryt kablowych

Wymagania

  • Mile widziane
  • dobra znajomość konstrukcji maszyn
  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami
  • umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów
  • preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym
  • gotowość do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy
  • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie
  • umiejętność spawania
  • uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia
  • współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie
  • bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach
  • zapewnione pokrycie kosztów transportu
  • ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność)
  • gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)
  • stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1