Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik na produkcji

Obowiązki

  • Nadzór nad urządzeniami i maszynami wchodzącymi w skład linii produkcyjnej
  • Konserwacja, regulacje i usprawnienia maszyn
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn
  • Analiza zapotrzebowania na części zamienne
  • Zamawianie części zamiennych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne z zakresu mechaniki / mechatroniki
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiety medyczne i sportowe