Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Malarz Budowlany

Obowiązki

  • Malowanie, płytkowanie, montowanie suchej zabudowy, szpachlowanie, murowanie, pomoc na budowie.

Wymagania

Wymagamy na pewno uczciwości, rzetelności w powierzonej pracy oraz doświadczenia, chociaż mile widziane osoby do przyuczenia.

Oferujemy

Oferujemy elastyczne warunki dostosowujące się do każdego pracownika, rozliczenie akordowe lub godzinowe. Z naszego doświadczenia wynika iż pracownik akordowy może zarobić miesięcznie nawet 9 tysięcy zł. Oferujemy kwatery pracownicze niedaleko budów gdzie są dobre warunki mieszkalne oraz dojazd służbowego busa, wszelkie koszty pokrywa nasza firma.