Praca Majster - Brygadzista budowlany do Niemiec z językiem niemieckim

Dodano: wczoraj

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Majstrów - Brygadzistów z językiem niemieckim.

Majster - Brygadzista budowlany do Niemiec z językiem niemieckim
Hamburg

Obowiązki

  • wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich,
  • sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 10 osób,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy,
  • bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy,
  • współudział w procesie odbioru prac,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Wymagania

  • komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B  i  własny samochód,
  • sumienność, rzetelność w pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki, stawki godzinowe od 22 do 27 euro (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
  • długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest DERMA BAU SP Z.O.O. posługujący się numerem NIP: 8971839028