Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Logopeda

Obowiązki

  • prowadzenie indywidualnej terapii logopedycznej
  • przeprowadzanie diagnoz logopedycznych
  • przygotowywanie planów terapeutycznych

Wymagania

  • ukończone studia kierunkowe
  • przygotowanie pedagogiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca diagnostyczna, terapeutyczna i konsultacyjna
  • jasny system wynagrodzeń
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie bądź własnej działalności gospodarczej